+12 346 32 25
Poradnik Pacjenta

Pacjenci często pytają nas, czy to prawda, że aparat ortodontyczny może być winien pogorszeniu się stanu jamy ustnej. Jeśli jesteś ciekaw odpowiedzi, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Powodów dla których zęby nie są idealnie proste może być wiele. Winna może okazać się genetyka, ale także złe nawyki z dzieciństwa (np. długie karmienie butelką lub ssanie kciuka). Współczesna ortodoncja na szczęście radzi sobie z nimi wszystkimi.

Chciałbyś wyprostować zęby, ale wstrzymujesz się przed wizytą u ortodonty, ponieważ nie wyobrażasz sobie noszenia aparatu ortodontycznego? A co jeśli tradycyjny aparat wcale nie będzie konieczny?

Długie i bolesne leczenie kanałowe? Nic z tych rzeczy. Te czasy odeszły w zapomnienie. Wszystko dzięki nowoczesnej technologii, która pozwala na przeprowadzenie leczenia kanałowego już na jednej wizycie. Chcesz wiedzieć więcej?

Jak to z nimi jest? Trzeba, czy nie trzeba usuwać? W jakim wieku powinny rosnąć? Dlaczego tak szybko się psują? Jak o nie dbać? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym poradniku.

Wielu osobom wydaje się, że aparaty ortodontyczne zarezerwowane są wyłącznie dla dzieci i nastolatków. Jesteś ciekaw, czy to prawda? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się wszystkiego co każdy pacjent wiedzieć powinien!

Chcesz założyć aparat ortodontyczny, ale nie wiesz jak przebiega leczenie i z czym się ono wiąże? Nasz poradnik to zmieni!

Wiele osób traktuje higienizację wyłącznie pod kątem estetycznym i nie zdaje sobie sprawy jak poważne skutki może przynieść kamień i osad nazębny...

Ostatnie posty