Endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem)

Home USŁUGI Endodoncja (leczenie kanałowe pod mikroskopem)

ENDODONCJA (LECZENIE KANAŁOWE)

Na czym polega leczenie kanałowe?

Leczenie kanałowe nie kojarzy się dobrze, jednak jest koniecznie aby uratować zęba który ma zaawansowaną zmianę próchnicową sięgającą miazgi (nerwu) . Leczenie endodontyczne może być również zastosowanie w przypadku złamania zęba a także innych urazów mechanicznych.
Ogromne doświadczenie i precyzja naszych lekarzy, a także dostęp do najnowocześniejszego sprzętu tj. mikroskop, narzędzia ultradźwiękowe  skutecznie poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami. W trakcie kilku wizyt kanały zęba zostaną dokładnie oczyszczone, zdezynfekowanie i wypełnione, co pozwoli jeszcze długo cieszyć się pełnym uśmiechem 🙂

Zapraszamy!
ODEONDENT

Dentysta w Skawinie?
🙂

Leczenie kanałowe pod mikroskopem jest całkowicie bezbolesne i odbywa się w pełnym komforcie dla Pacjenta. Dzięki takiemu leczeniu możemy być pewni, że ząb posłuży jeszcze przez długie lata.

Leczymy pod mikroskopem!

Leczenie zębów pod mikroskopem jest jedną z wielu nowoczesnych metod, które w ostatnim czasie wykorzystywane są w leczeniu zębów. Dzięki precyzji charakteryzuje się bezpieczeństwem i wysoką skutecznością. Wykorzystanie mikroskopu pomaga lekarzowi zlokalizować i prawidłowo opracować poszczególne kanały zęba.

Znieczulenie komputerowe

W naszym gabinecie oferujemy znieczulenie komputerowe THE WAND!

Odeondent

Zajmiemy się Twoim uśmiechem. Zapraszamy do naszego gabinetu. Zadzwoń i zarejestruj się na wizytę!

Zarezerwuj wizytę

    NIE CZEKAJ!

    Wystarczy chwila nieuwagi, skorupka orzeka i nieszczęście gotowe. W naszym gabinecie zawsze służymy pomocą.

    tel. 12 346 32 25

    Zadzwoń