Stomatologia dziecięca

Home USŁUGI Stomatologia dziecięca

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

W naszym gabinecie dzieci nie mają się czego bać 🙂

Dzieci to najmłodsza, ale bardzo ważna i wymagająca grupa pacjentów. Pierwsza w życiu wizyta dziecka w gabinecie stomatologicznym często wpływa na dalszą współpracę z młodym pacjentem. Dlatego właśnie tak ważne są wcześniejsze wizyty adaptacyjne i odpowiednie podejście lekarza dentysty. Doskonale radzimy sobie nawet z najbardziej wymagającymi pacjentami. Mamy nieskończone pokłady cierpliwości i empatii. Dbamy o dobre samopoczucie i komfort dzieci podczas leczenia, a każdą wizytę nagradzamy małą niespodzianką 🙂

Zapraszamy do

ODEONDENT!

Dentysta dziecięcy?

Zapraszamy 🙂

Zapraszamy na wizyty adaptacyjne! Taka wizyta powinna być dla dziecka interesującym przeżyciem niezwiązanym z bólem. Powinna mieć ona miejsce odpowiednio wcześnie, zanim pojawi się potrzeba lecznicza. Na celu ma ona przyzwyczajenie dziecka do nowego otoczenia oraz nawiązanie lepszego kontaktu pomiędzy dentystą, a małym pacjentem.

Tu nie ma miejsca na nerwy!

Rodzice odgrywają bardzo ważną rolę w podejściu dziecka do wizyt u stomatologa. Nasz personel odpowie na Państwa pytania i udzieli niezbędnych wskazówek, aby leczenie Państwa pociech przebiegało w bezstresowej atmosferze.

Znieczulenie komputerowe

W naszym gabinecie oferujemy znieczulenie komputerowe THE WAND!

Odeondent

Zajmiemy się Twoim uśmiechem. Zapraszamy do naszego gabinetu. Zadzwoń i zarejestruj się na wizytę!

Zarezerwuj wizytę

    NIE CZEKAJ!

    Wystarczy chwila nieuwagi, skorupka orzeka i nieszczęście gotowe. W naszym gabinecie zawsze służymy pomocą.

    tel. 12 346 32 25

    Zadzwoń