Ortodoncja

Home USŁUGI Ortodoncja

ORTODONCJA

Nowoczesna ortodoncja zajmuje się przywróceniem harmonii uśmiechu poprzez właściwe ustawienie zębów i odpowiednim ukształtowaniu kości szczęki i żuchwy, co skutkuje poprawieniem wyglądu twarzy: ładnym pełnym uśmiechu, uwydatnieniem warg i estetycznie przebudowanym profilem. Nie stosujemy usuwania zębów gdyż każdy ząb jest dla nas ważny. Usuwanie zębów przedtrzonowych doprowadza do zapadnięcia okolicy podnosowej i profilu a co za tym idzie pogorszeniem wyglądu pacjenta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych (zamki samoligaturujące) leczenie jest szybsze i mniej bolesne. Pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb pacjenta. Rezultatem leczenia ortodontycznego jest estetyczny, atrakcyjnie wyglądający uśmiech oraz prosto ustawione zęby. Możliwość szerokiego uśmiechania się bez kompleksów i obaw o wygląd daje komfort oraz poczucie pewności siebie.

Wady zgryzu zakłócają estetykę twarzy, mogą być także przyczyną rozwoju próchnicy i chorób przyzębia. Ponadto wada zgryzu może prowadzić do nieprawidłowego ścierania się zębów.

Pacjenci leczeni są aparatami zdejmowanymi lub aparatami stałymi. W każdym wieku można poprawić swój uśmiech, rysy twarzy i ustawienie zębów dzięki zaawansowanej i ciągle rozwijającej się dziedzinie stomatologii - ortodoncji.

LECZYMY NASTĘPUJĄCYMI SYSTEMAMI

Dróg prowadzących do perfekcyjnego uśmiechu jest wiele. Poznaj każdą z nich. 

(Kliknij w obrazek)

Zarezerwuj wizytę

    NIE CZEKAJ!

    Wystarczy chwila nieuwagi, skorupka orzecha i nieszczęście gotowe. W naszym gabinecie zawsze służymy pomocą.

    tel. 12 346 32 25

    Zadzwoń