Invisalign

INVISALIGN

INVISALIGN

Czym jest Invisalign?
Leczenie Invisalign to niemal niewidoczny sposób prostowania zębów. Dzięki zaawansowanej technologii komputerowego obrazowania 3D lekarz Invisalign przedstawia pacjentowi kompletny plan leczenia oparty na jego zaleceniach, od początkowego ustawienia zębów do uzyskania pożądanego ustawienia po zakończeniu leczenia. Następnie zostaje wykonany zestaw przejrzystych nakładek dostosowany specjalnie do określonego pacjenta. Zadaniem nakładek jest powolne przesuwanie zębów. Każdą nakładkę nosi się przez około dwa tygodnie. Następnie wymienia się ją na kolejną nakładkę z zestawu, która dalej stopniowo przesuwa zęby w stronę planowanej pozycji końcowej. Czas leczenia zależy od potrzeb danego pacjenta i określa go lekarz Invisalign.

 

Jak działa Invisalign?
Nakładki Invisalign służą do kontrolowanego, stopniowego przemieszczania zębów. W przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów, w leczeniu Invisalign kontrolowany jest nie tylko zakres przemieszczenia przez każdą nakładkę, ale również czas przemieszczania. W związku z tym na każdym etapie leczenia mogą być przesuwane tylko wybrane zęby, zgodnie z planem leczenia Invisalign określonym dla tego etapu. To pozwala skutecznie oddziaływać na zęby.

 

Ile kosztuje leczenie invisalign?
Podobnie jak w przypadku innych metod leczenia ortodontycznego, koszt leczenia Invisalign jest uzależniony od stopnia komplikacji przypadku i przebiegu samego leczenia. Można przyjąć, że koszt leczenia osoby dorosłej jest zbliżony do kosztu leczenia tradycyjnym aparatem i zazwyczaj wynosi od 14,000 zł do 16,000 zł, jednak jeśli wymagana korekta jest niewielka, cena może wynieść zaledwie 9,000 zł. Jednak precyzyjnie koszty może określić wyłącznie lekarz Invisalign.

 

Jak zacząć leczenie Invisalign?

Należy umówić się na wstępną konsultację z lekarzem Invisalign.

 

Jak długo trwa leczenie Invisalign?

Czas leczenia jest uzależniony od złożoności przypadku i zazwyczaj porównywalny o czasem wymaganym podczas leczenia tradycyjnym aparatem. Bardziej szczegółowe informacje poda podczas konsultacji lekarz Invisalign.

 

Zobacz proces leczenia przed jego rozpoczęciem.

Każdy pacjent Invisalign może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Służy do tego technologia ClinCheck®, która pozwala uzyskać cyfrową mapę całego przebiegu leczenia Invisalign. Lekarz Invisalign opracowuje precyzyjny, spersonalizowany plan leczenia, z uwzględnieniem dokładnych przemieszczeń zębów oraz czasu potrzebnego na leczenie.

 

O 75% bardziej przewidywalne przemieszczenia zębów

Jeśli celem jest piękny uśmiech, precyzja i przewidywalność mają zasadnicze znaczenie dla komfortu pacjenta i skuteczności leczenia. Przezroczyste nakładki Invisalign są wytwarzane z materiału SmartTrack, który zapewnia poprawę o ponad 75% w ogólnej przewidywalności przemieszczeń zębów1.

Każda zmiana nakładek to mały krok na drodze do wielkiej przemiany, będącej rezultatem komfortowego i skutecznego przemieszczania zębów do ich ostatecznej pozycji.

A jeśli lekarz Invisalign stwierdzi, że pacjent kwalifikuje się do zmian nakładek raz na tydzień zamiast co dwa tygodnie, ładniejszy uśmiech można uzyskać nawet po 3 miesiącach, czyli o nawet 50% szybciej niż dotychczas.

 

Stworzone do ruchu.

Każda innowacyjna cecha systemu Invisalign służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego przez Ciebie uśmiechu. Właśnie dlatego miliony osób skorzystały z naszych zdejmowanych, niemal niewidocznych nakładek i w ten sposób odmieniły swoje życie.

Dopasowane do uzębienia konkretnego pacjenta nakładki przesuwają stopniowo zęby. Każde małe przesunięcie oznacza zbliżanie się do nowego uśmiechu – efektywnie, delikatnie i precyzyjnie.

 

LECZYMY TAKŻE SYSTEMAMI:

Dróg prowadzących do perfekcyjnego uśmiechu jest wiele. Poznaj każdą z nich. 

(Kliknij w obrazek)

Zarezerwuj wizytę

    NIE CZEKAJ!

    Wystarczy chwila nieuwagi, skorupka orzeka i nieszczęście gotowe. W naszym gabinecie zawsze służymy pomocą.

    tel. 12 346 32 25

    Zadzwoń